

Úspěch nebo neúspěch ???
Je 25.dubna 2016 a v dopoledních hodinách jsme mohli na vlnách Country Radia slyšet všech 10 písní, které se probojovali do do finále. S napětím jsme poslouchali a čekali, jestli se "TO" podaří. Bohužel :-( . Finálová trojka nám utekla a podle obrázku nahoře každý pochopí jek těsné to bylo (nevíme stav hlasů pro jednotlivé interprety).
Ano, je bramborová, ale je naše.
A teď: je to úspěch nebo ne ??? Asi záleží na pocitu. Já osobně cítím smutek a trochu zklamání. Podle ohlasů od zbytku kapely, to mají podobně. Na druhou stranu cítím jisté zadostiučinění a hrdost za kapelu - je to takový signál, že to co děláme, děláme tak, že se to líbí nejen našim nejvěrnějším. Povedlo se nám postoupit ze 62 kapel t.j. 186 soutěžních písní mezi TOP 10.
Je to tedy úspěch? ANO je a jsme na něj patřičně pyšní. :-)
Obrovský DÍK patří Vám všem, kteří jste nás podporovali a posílali SMS. Vážíme si toho, nebýt Vás, neměli bychom ani tu bramborovou.
Za Dřeváky Václav