HLEDÁTE KAPELU, KTERÁ POTĚŠÍ POZITIVNÍ ATMOSFÉROU?
 

POZVĚTE SI DŘEVÁKY...

Kalendář akcí

Dřeváci v Jazz Café Fany ve Slaném

15.03.2018 21:00
Celý článek

DŘEVÁCI VE SLÁNSKÉM DIVADLE!!!

15.09.2017 09:53
ZVEME NAŠE PŘÍZNIVCE 9. LISTOPADU NA NÁŠ "MEGAKONCERT" DO SLÁNSKÉHO DIVADLA! SPOLEČNĚ S NAŠÍ KAPELOU K NÁM PŘIVÍTAJÍ VZÁCNÍ HOSTÉ - KAPELA "PAST", KTERÁ SE V LOŇSKÉM ROCE SPOLEČNĚ S NÁMI PROBILA MEZI 10 NEJÚSPĚŠNEJŠÍCH KAPEL SOUTĚŽE TALENT COUNTRY RÁDIA.   VĚŘÍME, ŽE SE MÁTE NA CO TĚŠIT!
Celý článek

IV. ročník festivalu Country a bluegrass nad Berounkou

01.05.2017 17:17
Chceme Vás pozvat na IV. ročník festivalu Country a bluegrass nad Berounkou. Podrobnosti najdete na https://hvezda-countryon.webnode.cz/country-a-bluegrass-nad-berounkou/a2017/
Celý článek

Talent Country rádia 2017

01.05.2017 16:57
Ahoj kamarádi. Rok se s rokem sešel, a Country rádio vyhlásilo výsledky letošního boje o Talent roku 2017. Obsadili jsme krásné třetí místo. Celkovým vítězem se stal Tony Joch a přátelé, kterým tímto gratulujeme. Děkujeme Vám všem, kteří jste nás podporovali a zaslali nám svůj hlas. Velice si toho vážíme. Malá oslava proběhne v pátek 12. 5. 2017 ve Dřeváku na Kladně. Začínáme ve 20.00 hodin, pro některé v osm hodin večer. Přijďte, těšíme se na Vás. Dřeváci. Ahoj
Celý článek

Pozvánka

25.04.2017 11:14
V pátek 12. května od 20.00 hodin ve Dřeváku na Kladně se na Vás opět těšíme. Ahoj
Celý článek
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

 

Úspěch nebo neúspěch ???

Je 25.dubna 2016 a v dopoledních hodinách jsme mohli na vlnách Country Radia slyšet všech 10 písní, které se probojovali do do finále. S napětím jsme poslouchali a čekali, jestli se "TO" podaří.  Bohužel :-( . Finálová trojka nám utekla a podle obrázku nahoře každý pochopí jek těsné to bylo (nevíme stav hlasů pro jednotlivé interprety). 
Ano, je bramborová, ale je naše. 
A teď: je to úspěch nebo ne ??? Asi záleží na pocitu. Já osobně cítím smutek a trochu zklamání. Podle ohlasů od zbytku kapely, to mají podobně. Na druhou stranu cítím jisté zadostiučinění a hrdost za kapelu - je to takový signál, že to co děláme, děláme tak, že se to líbí nejen našim nejvěrnějším. Povedlo se nám  postoupit ze 62 kapel t.j. 186 soutěžních písní mezi TOP 10. 
Je to tedy úspěch?  ANO je a jsme na něj patřičně pyšní. :-)
 
Obrovský DÍK  patří Vám všem, kteří jste nás podporovali a posílali SMS. Vážíme si toho, nebýt Vás, neměli bychom ani tu bramborovou.
Za Dřeváky Václav

Dřeváci letos v nové sestavě!

Dřeváci od září 2018 snad konečně v trvalé sestavě!

18.09.2018 11:52

Ahoj!

Rádi bychom vás informovali, že Dřeváci letos podruhé změnili sestavu a za Romana Kračka nastoupil nový kytarista a zpěvák Honza Bašata!

Věříme, že nám to v nové sestavě bude fungovat a že konečně budeme hrát bez personálních změn!

Přijďte si nás brzy poslechnout!

Těšíme se na Vás! :-)

Celý článek

Od nového roku máme nového kytaristu a zpěváka

05.03.2018 21:05

V lednu došlo k výměně kytaristy Vaška za Romana Kračka. Roman přijal naši nabídku a posílil naše řady nejen o spolehlivou šestistrunnou kytaru, ale také o zpěv. Dřeváci tedy snad na nějaký čas ukončili personální změny a v současné sestavě se chystají na novou sezónu, která bude snad stejně úspěšná jako ta předchozí.

Těšíme se na vaši přízeň na našich dalších vystoupeních :-)

Celý článek

Míša Pilařová

21.09.2017 09:46

Vážení příznivci Dřeváků. Rádi bychom Vám oznámili, že ze zdravotních důvodů jsme se dohodli s naší Dášenkou Sládkovou na ukončení hudební spolupráce. Neříká se nám to snadno, protože jsme s Dášenkou zažili spoustu úžasných zážitků a nemalých hudebních úspěchů.

Nicméně život jde dál a naše řady obohatí nová půvabná zpěvačka Míša Pilařová.

Věříme, že Vám posluchačům přinese neméně krásných zážitků a že ji přijdete v brzké době podpořit :-)

Jsme přece na stejné lodi ;-)

Celý článek

TALENT COUNTRY RADIA 2017

V letošním ročníku soutěže Talent Country radia 2017 jsme konečně dobili stupně nejvyšší a po postupu do užšího finále jsme se s písní Litr půl umístili na bronzové příčce!

Za poslané hlasy Vám srdečně děkujeme!

Dřeváci. Ahoj

Vyšlo nám...

5.února 2016 v Country clubu Dřevák na Kladně

jsme se vší úctou důstojně pokřtili naše nové CD ...A bude to dobrý!!!

Všem účastníkům moc děkujeme za krásnou atmosféru - bylo to opravdu dost dobrý! :-)

CD lze zakoupit i na "Londě" (pěší zóna) v Hipo Music Store  a v Infocentru  ve Slaném.